ASMCJ54CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ54CA-HF
JLCPCB Part #
C20185341
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17.2A 54V 5uA 66.3V 87.1V Bidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS