TV15C9V0J-G
MFR.Part #
TV15C9V0J-G
JLCPCB Part #
C2447162
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10V 10uA 15.4V 97.4A 9V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS