TV15C120JB-HF
MFR.Part #
TV15C120JB-HF
JLCPCB Part #
C2447031
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12V 13.3V 19.9V 1uA 75.38A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS