ASMCJ15CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ15CA-HF
JLCPCB Part #
C20185296
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15V 18.5V 24.4V 5uA 61.5A@10/1000us Bidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS