3.0SMCJ11CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ11CA-HF
JLCPCB Part #
C3703928
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 164.8A 18.2V 2uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS