ASMCJ58CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ58CA-HF
JLCPCB Part #
C20510190
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 16A 58V 5uA 71.2V 93.6V Bidirectional DO-214AB (SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS