ASMBJ85CA-HF
MFR.Part #
ASMBJ85CA-HF
JLCPCB Part #
C20185272
Description
-55℃~+150℃ 104V 137V 4.4A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us 85V Bidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS