TV04A300JB-G
MFR.Part #
TV04A300JB-G
JLCPCB Part #
C2444420
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.26A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS