ASMAJ8.5A-HF
MFR.Part #
ASMAJ8.5A-HF
JLCPCB Part #
C20184670
Description
-55℃~+150℃ 10.4V 10uA 14.4V 27.8A@10/1000us 400W@10/1000us 8.5V Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS