AUSMBJ160CA-HF
MFR.Part #
AUSMBJ160CA-HF
JLCPCB Part #
C3706988
Description
-55℃~+150℃ 160V 178V 1uA 2.3A 259V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS