ATV02W600-HF
MFR.Part #
ATV02W600-HF
JLCPCB Part #
C2443461
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.07A@10/1000us 200W@10/1000us 60V 73.7V 96.8V TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS