ASMAJ54CA-HF
MFR.Part #
ASMAJ54CA-HF
JLCPCB Part #
C20184649
Description
-55℃~+150℃ 4.6A@10/1000us 400W@10/1000us 54V 5uA 66.3V 87.1V Bidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS