TV06B120JB-HF
MFR.Part #
TV06B120JB-HF
JLCPCB Part #
C3714003
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 30.15A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS