TV15C200JB-G
MFR.Part #
TV15C200JB-G
JLCPCB Part #
C2446931
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20V 22.2V 32.4V 46.3A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS