ASMAJ180A-HF
MFR.Part #
ASMAJ180A-HF
JLCPCB Part #
C20184618
Description
-55℃~+150℃ 1.3A@10/1000us 180V 220V 291.6V 400W@10/1000us 5uA Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS