ATV02W540-HF
MFR.Part #
ATV02W540-HF
JLCPCB Part #
C3710249
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.3A 200W 54V 60V 87.1V TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS