TV15C300J-HF
MFR.Part #
TV15C300J-HF
JLCPCB Part #
C3710085
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 30.99A 30V 33.3V 48.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS