ASMAJ150CA-HF
MFR.Part #
ASMAJ150CA-HF
JLCPCB Part #
C20184607
Description
-55℃~+150℃ 1.6A@10/1000us 150V 185V 243V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS