3.0SMCJ40A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ40A-HF
JLCPCB Part #
C3711517
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 3kW 40V 44.4V 46.5A 64.5V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS