TV06B141JB-G
MFR.Part #
TV06B141JB-G
JLCPCB Part #
C3711107
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 140V 155V 1uA 2.65A 226.8V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS