ABZT52C3V3-HF
MFR.Part #
ABZT52C3V3-HF
JLCPCB Part #
C3729738
Description
1 Independent 3.1V~3.5V 3.3V 500mW 5uA@1V 600Ω 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS