CZRQR52C22-HF
MFR.Part #
CZRQR52C22-HF
JLCPCB Part #
C5613816
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@17V 125mW 20.9V~23.1V 22V 0402 Zener Diodes ROHS