3.0SMCJ26A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ26A-HF
JLCPCB Part #
C3707682
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 26V 28.9V 2uA 3kW 42.1V 71.3A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS