TV06B850JB-G
MFR.Part #
TV06B850JB-G
JLCPCB Part #
C2445305
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 137V 1uA 4.38A 600W 85V 94.4V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS