ATV15C5V0J-HF
MFR.Part #
ATV15C5V0J-HF
JLCPCB Part #
C2446876
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 163.04A 5V 6.4V 9.2V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS