3.0SMCJ12CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ12CA-HF
JLCPCB Part #
C3710347
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 12V 13.3V 150.8A 19.9V 2uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS