3.0SMCJ17CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ17CA-HF
JLCPCB Part #
C3699921
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 108.7A 17V 18.9V 27.6V 2uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS