5.0SMDJ16CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
5.0SMDJ16CA
JLCPCB Part #
C3719475
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 16V 17.8V 193A 26V 50uA 5kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS