BZT52C75-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
BZT52C75-HF
JLCPCB Part #
C3729682
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 255Ω 45nA@52.5V 470Ω 500mW 71.25V~78.75V 75V SOD-123 Zener Diodes ROHS