SQH6045S-8R2M-LF
MFR.Part #
SQH6045S-8R2M-LF
JLCPCB Part #
C257256
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
3.1A 3.2A 53.3mΩ 8.2uH ±20% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS