SQH3015S-470M-LF
MFR.Part #
SQH3015S-470M-LF
JLCPCB Part #
C257183
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
1.608Ω 300mA 320mA 47uH ±20% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS