SQH6045S-470M-LF
MFR.Part #
SQH6045S-470M-LF
JLCPCB Part #
C257261
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
1.4A 1.4A 273mΩ 47uH ±20% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS