SQH4012S-330M-LF
MFR.Part #
SQH4012S-330M-LF
JLCPCB Part #
C257202
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
33uH 400mA 420mA 972mΩ ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS