XGL5050-821MEC
MFR.Part #
XGL5050-821MEC
JLCPCB Part #
C3911664
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
15.5A 22.9A 3.5mΩ 820nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS