0603LS-122XJRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603LS-122XJRC
JLCPCB Part #
C3911453
Package
0603
Description
1.2uH 370mA 870mΩ AEC-Q200 ±5% 0603 Power Inductors ROHS