XGL5050-161MEC
MFR.Part #
XGL5050-161MEC
JLCPCB Part #
C3911744
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
1.5mΩ 160nH 26A 32A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS