0603LS-391XGRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603LS-391XGRC
JLCPCB Part #
C3911564
Description
390nH 500mA 510mΩ AEC-Q200 ±2% 0603 Power Inductors ROHS