XFL2010-822MEC
MFR.Part #
XFL2010-822MEC
JLCPCB Part #
C17272431
Package
SMD,2x1.9mm
Description
511mΩ 560mA 620mA 8.2uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2x1.9mm Power Inductors ROHS