0603LS-392XGRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603LS-392XGRC
JLCPCB Part #
C3911735
Description
1.6Ω 280mA 3.9uH AEC-Q200 ±2% 0603 Power Inductors ROHS