LPS4018-683MRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
LPS4018-683MRC
JLCPCB Part #
C17511904
Package
SMD,3.9x3.9mm
Description
400mA 410mA 68uH 950mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.9x3.9mm Power Inductors ROHS