0603LS-332XGRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603LS-332XGRC
JLCPCB Part #
C3911719
Description
1.5Ω 280mA 3.3uH AEC-Q200 ±2% 0603 Power Inductors ROHS