0603LS-241XGRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603LS-241XGRC
JLCPCB Part #
C3911458
Description
160mΩ 240nH 950mA AEC-Q200 ±2% 0603 Power Inductors ROHS