XGL4020-601MEC
MFR.Part #
XGL4020-601MEC
JLCPCB Part #
C6336763
Description
11.7A 5.9mΩ 600nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS