MSS7341-332NLD
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
MSS7341-332NLD
JLCPCB Part #
C17316261
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
18mΩ 2.74A 3.3uH 3.95A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS