CMSA18P10B
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSA18P10B
JLCPCB Part #
C42428222
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5nF 100V 15nC 165mΩ@10V 18A 2V 40pF 50pF 65W P-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS