CMSA30N06T
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSA30N06T
JLCPCB Part #
C5203857
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 19mΩ@10V 1V 2 N-Channel 20pF 3.1nF 30A 50W 60V 7nC@30V Common source DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS