CMB180N06
MFR.Part #
CMB180N06
JLCPCB Part #
C5203867
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 180A 250W 345pF 4V 4mΩ@10V 5.8nF 60V 635pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS