CMD12N10
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMD12N10
JLCPCB Part #
C6939670
Package
TO-252
Description
1 N-channel 100V 120mΩ 12A 50W TO-252 MOSFETs ROHS