KF88S-16.0-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF88S-16.0-3P
JLCPCB Part #
C707755
Package
Plugin,P=16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16mm 1kV 1x3P 3 3P 6~14 76A Black Straight With Cover Plate 插件,P=16mm Barrier Terminal Blocks ROHS