KF2EDGKB-7.62-6P
MFR.Part #
KF2EDGKB-7.62-6P
JLCPCB Part #
C7435671
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x6P 2.5 300V 6 6P 7.62mm Female Plug Green Hinged (Snap On) Screw Connection (M2.5) P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS